בעת מעבר לבית חדש, או כאשר אנחנו מעוניינים לחדש ולרענן את מגוון הרהיטים בביתנו, עלינו להתחיל במסע חיפושים אחר הריהוט המושלם וכאמור, ישנם המון קריטריונים שיש לקחת בחשבון עבור כל רהיט ורהיט. לדוגמא, אם אנו מעוניינים במערכת ישיבה חדשה, פרמטרים כגון גודלה הפיזי, צורתה ועיצובה וכמובן הנוחות שלה הם ללא ספק גורמים בעלי השפעה רבה בעת הבחירה שלנו.

ריהוט לבית דורש סדר בתהליך הרכישה ובכדי לוודא שאתם אכן לוקחים בחשבון את כל השיקולים הנכונים, הנה מספר פריטים הכרחיים בכל בית ודגשים מרכזיים:

1. שולחנות סלון מודרניים/קלאסיים – הסלון הוא ללא ספק החלל בו אנו מבלים את מרבית זמננו. בין אם אתם זוג צעיר או משפחה עם ילדים, השילוב של מערכת ישיבה נוחה ומעוצבת, לצד שולחן סלון מודרני ועדכני מספקת אווירה נעימה ומשפחתית.

בעת בחירת שולחן סלוני מורדני או קלאסי, תחילה עליכם להחליט באיזה חומר גלם אתם מעוניינים. השילובים הקלאסיים לרוב כוללים שימוש בעץ מלא וגילופים ייחודיים ולעיתים ניתן למצוא גם שימוש בברזל או זכוכית. בשולחן מודרני השימוש לרוב נעשה בברזל, אלומיניום או אפילו פלסטיק עדכני ותוכלו גם כאן למצוא שילוב חומרים כגון נירוסטה, זכוכית בצבעים שונים ובסיסי מתכת מגוונים.

בנוסף, שימו לב לחוזקה של מסגרת השולחן, כמובן שמומלץ לרכוש שולחן עם מסגרות מתכת או ברזל שכן הן עמידות ואיתנות.

2. פינות ישיבה לבית – בחירת מערכות ישיבה לביתכם ללא ספק מהווה תהליך מורכב. בעוד שמרבית האנשים מעוניינים להתמקד אך ורק בעיצוב הספה או הכורסא, חשוב לשים לב לפרמטרים נוספים כגון נוחות (רכות מול קשיחות), החומרים ממנה הספה עשויה (בד, עור, דמוי עור וכדומה), המסגרת ורגלי הספה וכמובן גודלה הפיזי ביחס לחדר שאליו היא מיועדת.

3. חדרי שינה קומפלט – בארץ ישראל ישנה עלייה במגמה של רכישת חדרי שינה קומפלט אשר מהווים כפתרון מעולה לחיסכון בזמן ובכסף. בקטלוג של חברת ולנטינו תוכלו למצוא מגוון חדרי שינה איכותיים אשר יאפשרו לכם לקצר את תהליך הרכישה וליהנות משלל פריטים. בתוך חדר השינה המיטה מהווה כפריט מרכזי וגם כאן תדרשו לבחור את הסגנון המועדף עליכם ולהתרשם מעמידות המוצר.

ריהוט לבית הינו אספקט שדורש התמקדות בנקודות מהותיות ומרכזיות וכתוצאה מכך מיעל את תהליך הרכישה. אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג חדש מבית ולנטינו ובו מאות פריטים עבור כל חללי הבית. חשוב לציין כי מעבר לטיב החומרים ורמת הגימור הגבוהה בכל הרהיטים שלנו, אנו מספקים מחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס.

גלילה למעלה