במידה ואתם עוברים לבית חדש באזור שדרות, או סתם מעוניינים לבצע רענון כולל למגוון הרהיטים בביתכם אנו מזמינים אתכם להציץ בקטלוג החדש והנוצץ שלנו. חשוב להדגיש, קניית ריהוט לביתכם דורש מכם לבצע מספר פעולות הכרחיות בכדי שתוכלו להגיע לשלב קבלת ההחלטות באופן ברור ולדעת בדיוק אילו רהיטים "מדברים" אליכם.

אז אם גם אתם תושבי המקום ואתם שואלים את עצמכם איפה קונים רהיטים בשדרות, אשדוד או אפילו חולון דעו שהגעתם למותג המוביל שמספק לכם ריהוט מגוון לכל חללי הבית, באיכות הטובה ביותר ובמחירים משתלמים לכל כיס.

מעבר לכך, אנו נספק לכם מספר טיפים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמבצעים רכישה של פריטים חדשים וזאת בכדי שתדעו שבחרתם באופן הנכון והמדויק ביותר.

מה כדאי לדעת לפני שרוכשים רהיטים לבית?

  1. מדידה פיזית של שטח הבית – במידה ואתם כבר יודעים באופן כללי אילו רהיטים זקוקים לחידוש באופן בהול או שבעצם אתם זקוקים לרהיטים חדשים לחלוטין, תחילה מדדו את השטח המיועד. אינכם רוצים לרכוש ריהוט שאינו מתאים (בין אם גדול או קטן) לחדרים השונים בבית וזאת מפני שאתם עלולים ליצור סיטואציה של חוסר פרופורציה או אפילו להשפיע על הנגישות לאזורים מסוימים בבית.

    לדוגמא, אם אתם מעוניינים ברכישת ספה לסלון, וודאו שאתם מודדים את השטח שבו הספה תתמקם ובנוסף שאתם מתייחסים לסביבת הריהוט (מומלץ לשמור על מרחק של מטר מכל דפנות הספה).

  2. הגדרה של התקציב – אומנם אצלנו "בולנטינו" תוכלו להינות ממחירים אטרקטיביים אך בכל זאת רכישת רהיטים לבית הינה הוצאה משמעותית ואיננו רוצים לחזור על אותה פעולה לעיתים תכופות. לכן, מומלץ למצוא את האיזון בין המחיר לבין המוצר ולהגדיר מראש את התקציב שאינכם מעוניינים לחרוג ממנו, וכמובן לזכור שאנו נספק לכם פריטים איכותיים במיוחד.

  3. עיצוב – כמובן שכל אחד מאיתנו ירצה להתאים את הסגנון ועיצוב הרהיטים לקו העיצובי המנחה של הבית. בית כפרי לדוגמא ישתלב היטב עם רהיטים בצבעים לבנים או אפורים בהירים ובנוסף שימוש בעץ גם כן יתרום רבות. 


אז איפה קונים רהיטים בשדרות? רק בולנטינו. ובמידה ואתם עדיין מתלבטים ואינכם החלטיים, צרו עמנו קשר וצוותנו המיומן והמקצועי ישמח לייעץ לכם בכדי שתוכלו לקבל את ההחלטה המושלמת עבורכם.

גלילה למעלה